Silný výkon a naprostá jistota

Rovnou po vybalení se můžete spolehnout, že vaše barevná multifunkční tiskárna Xerox® VersaLink C405 bude konzistentně a bezchybně plnit úkoly, díky kterým zvýšíte produktivitu svého podniku. Od průvodců instalací bez IT až po podrobné možnosti konfigurace jste připraveni pustit se do práce. Bez problémů.

Díky naší důvěryhodné technologii dráhy papíru můžete den za dnem počítat s naprostou spolehlivostí. Zařízení VersaLink jsou nabitá spoustou funkcí a technologiemi Xerox, které vám šetří čas, zrychlují sdílení informací a snižují počet neefektivních pracovních postupů. Přesnost informací můžete ověřit pomocí náhledu skenu a faxu a se skenovanými dokumenty můžete provádět další operace díky integrovanému volitelnému rozpoznávání znaků (OCR).

Tiskněte s naprostou jistotou a vědomím, že zařízení VersaLink jsou vybavena celou řadou přísných bezpečnostních prvků, včetně funkce Secure Print a ověření karty pro řízení přístupu.
Díky tiskárně VersaLink C405 si můžete být jisti, že vaše dokumenty budou vypadat dokonale, takže i vy budete vypadat dokonale, což vám dodá sebejistotu, jakou potřebujete pro prezentace před zákazníky.

Jednoduchý, efektivní a zcela nový.

Díky nastavitelnému pětipalcovému barevnému dotykovému displeji můžete úkoly a funkce procházet klepnutím, tažením nebo stažením prstů stejně snadno jako na mobilních zařízeních. Předinstalované aplikace Xerox® ConnectKey® umožňují optimalizovat chod kanceláře, a díky přístupu k rozsáhlé službě Xerox App Gallery budete moci zařízení rozšířit o nové funkce, například o volitelnou aplikaci Xerox® Easy Translator Service, která dokáže rychle přeložit naskenované dokumenty do různých jazyků.

Udělejte více práce za méně času tím, že si vytvoříte přizpůsobené 1dotykové aplikace pro automatizaci vícestupňových pracovních postupů pro jednotlivce nebo skupiny. Abyste rychle provedli úlohu, kterou jste nakonfigurovali, jednoduše klepněte na novou aplikaci. Díky funkci Simple ID zadají jednotlivci nebo skupiny uživatelů identifikační kód a heslo pouze jednou, a potom již mohou využívat rychlý a zabezpečený přístup jak k přednastaveným úlohám, uloženým osobním oblíbeným kontaktům, tak i k běžně používaným aplikacím pomocí přizpůsobené výchozí obrazovky.

Svoboda a funkce založené na aplikacích.

Barevná multifunkční tiskárna VersaLink C405 vám poskytuje svobodu pracovat, kdekoli a jakkoli chcete – díky přímému propojení se službami Google Drive™, Microsoft® OneDrive® a DropBox™ a přístupu k dalším možnostem prostřednictvím služby Xerox® App Gallery.

Možnost připojení a tisku z různých zařízení je pro dnešní pracovníky klíčová a zařízení VersaLink splňují náročné požadavky dnešní doby díky volitelným funkcím Wi-Fi a Wi-Fi Direct, Apple® AirPrint®, Google Cloud Print™, Xerox® Print Service Plug-in for Android™, Near Field Communication (NFC) Tap-to-Pair a Mopria®.

Zjistěte, proč je Xerox jedinou volbou pro dnešní mobilní pracovníky, na www.xerox.com/mobile.

Představujeme vyšší úroveň dotykového displeje

Seznamte se s naším sklápěcím pětipalcovým barevným kapacitním dotykovým displejem, což je uživatelské rozhraní, které udává vyšší standard pro přizpůsobení, osobní nastavení a všestrannost.

Díky zavedení známého „mobilního“ prostředí s podporou zadávání pomocí gest a aplikací zaměřených na úkoly s podobným vzhledem a dojmem stačí k dokončení i těch nejsložitějších úloh pouze několik málo kroků.

Vysoce intuitivní rozvržení vás provede každým úkolem od začátku až do konce, přičemž přirozená hierarchie klade nejdůležitější funkce do horní části obrazovky a často používané možnosti dopředu na střed. Nelíbí se vám umístění některé funkce nebo aplikace? Přizpůsobte si rozvržení dle svých požadavků.

Tato bezkonkurenční rovnováha mezi hardwarovou technologií a softwarovými možnostmi pomáhá všem, kdo pracují s barevnou multifunkční tiskárnou VersaLink C405, aby zvládli více práce za kratší dobu.