O společnosti

Naše společnost je spolehlivým partnerem mezinárodní firmy Xerox, která zabezpečuje prodej i pronájem tiskových systémů s plným servisním zabezpečením.

Poslání

Naším posláním je porozumět potřebám klientů a poskytnout jim přesně takové řešení, které jim umožní využívat tiskové a produkční systémy tak, aby pro ně byl výsledek co nejvíce efektivní a přínosný. Zároveň poskytujeme rychlý a kvalitní servis, který zajišťují certifikovaní technici s dlouholetými zkušenostmi.

Vize

Být vyhledávaným a preferovaným prodejcem zařízení XEROX a poskytovat nadstandardní služby v oblasti zajišťování tiskových systému a jejich servisu. Být stále o krok napřed a poskytovat firmám inovativní a moderní řešení v oblasti tiskových systému.

Historie firmy

Firma XORS OFFICE spol. s r.o. vznikla v červnu 1996. Na počátku firma XORS OFFICE prodávala malé kopírovací stroje. Od roku 2004 se prodej rozšířil o tiskové systémy na bázi „web server“, barevné grafické systémy a produkční systémy, na které jsme získali certifikaci v roce 2003. V roce 2005 se potvrdila oprávněnost rozhodnutí věnovat se prodeji produkčních systémů nárůstem jejich prodejů. Rok 2016 přinesl mnoho nového. V rámci našeho 20. výročí firmy jsme změnili logo i webovou prezentaci firmy. stare_nove_logo
Klíčové milníky firmy
1996 Sídlo Ostrava, Copy centrum Opava
1997 Nové Copy centrum Zlín
2006 První kontinuální DP 495 CF
2010-2011 Nejlepší v prodeji velkoformátových tiskáren
2013 První dva digitální barevné stroje X 1000 z kategorie TOP PSG
2014 iGen – první vlajková loď Xeroxu zakotvila u zákazníka XORS OFFICE
2015 Nejúspěšnější v prodeji iGen V ČR a celkem na úžasném čísle tři
2016 Nové logo a webová prezentace společnosti