Nepodceňujte kvalitu papírů, je důležitější, než si myslíte

Značné rozdíly mezi kvalitou papíru určených pro digitální tisk nesmí být znevažovány. Výsledná kvalita tiskovin záleží z velké částí právě na použitém papíru. Typ papírů ovlivňuje nejen finální vzhled tiskovin, ale i spolehlivost a efektivnost tiskárny. Ideálním řešením je právě propojení výrobce digitálních tiskáren s výrobcem papírů. To zaručuje maximální kvalitu tisku a spokojenost zákazníku. Papíry Xerox prochází náročným testováním, které se zaměřuje na fyzické a optické vlastnosti, optimální tiskové výsledky, průchodnost různých tiskovin na různých zařízeních, nebo také na kvalitu nařezání papírů. Celkem se papíry podrobují více než padesáti různým testů, aby byla zaručena maximální kvalita a spolehlivost. Můžete se tak například spolehnout na 100% garanci průchodnosti svých médii na konkrétních zařízeních, na kterých byly papíry testovány.  

Proč se nevyplatí šetřit?

Kvalita tisku a výrazně vyšší efektivita tiskárny se v konečném důsledku hravě vyrovná vyšší ceně média.

 
  • papíry Xerox jsou zabaleny specifickým způsobem tak, aby byly chráněny před mechanickým poškozením při manipulaci, či nevhodnou vlhkostí při skladování;
  • originálně zabalené balíky zaručují, že papír nebude vykazovat nízkou vlhkost, která může ovlivnit vyšší míru záseku, nebo naopak vyšší vlhkost, díky které se na papír hůře fixuje toner;
  • protože i milimetr hraje při tisku svou roli, jsou papíry Xerox nařezány na přesný formát, to oceníte hlavně při oboustranném tisku;
  • rozměrová stálost papírů Xerox je dána připraveností na teplotní šok, který po průchodu fixační jednotkou papíry nezmenší, jak je to například u ofsetových papírů (protože ty mají vyšší vlhkost a díky tomu mají tendenci se zmenšovat);
  • s digitálně optimalizovanými médii lze zaručit vyšší efektivnost tiskárny a velmi snížit riziko odstávky tiskárny;

Xerox Vám nabízí nejširší portfolio tiskových médií pod jednou značkou – jak pro domácnosti a kanceláře, tak pro profesionální tiskaře či marketingové agentury.


Xerox Colotech+

Optimální papír pro barevný digitální tisk, vhodný jak do domácností a kanceláří, tak pro profesionální tiskaře, marketingové agentury či grafická studia. V kanceláři Vám nabídne tisk bez záseků, minimalizaci servisních zásahů a vysokou kvalitu tisku Vašich prezentací, letáků či vizitek. Profesionálním tiskařům nabízí maximální spolehlivost, vynikající reprodukci barev či bezproblémový finishing.

colotech_00
colotech_00


Xerox Performer

Základní kvalita kancelářských papírů a zároveň nejznámější značka xerografického papíru v rámci celé Evropy. Chcete spolehlivý papír za dobrou cenu? To je Xerox Performer.

Xerox Exclusive

Prvotřídní a jedinečný papír vyrobený technologií TRIOTEC, který Vašim dokumentům dodá prestižní a profesionální vzhled. Navíc je univerzální a lze použít pro laserový i inkoustový tisk.

exlusive001
planet001


Xerox Planet+

Xerox má v nabídce celou řadu 100% recycklovaných papírů. Chcete ale ekologický papír, který recyklovaný není a přitom splňuje ty nejpřísnější ekologické standardy? To je Xerox Planet+, papír přírodně bílé barvy s vysokým ekologickým kreditem.

Xerox Premium Never Tear

Potřebujete si v kanceláři rychle vytvořit voděodolný dokument a nechcete laminovat? Potřebujete zákazníkovi rychle vytisknout odolné nápojové lístky či startovní čísla na běžecký závod (a víte, že bude pršet)? Pro Vás je Xerox Premium Never Tear – nejlepší řešení pro rychlou tvorbu odolných dokumentů a předmětů na vaší digitální tiskárně! A bez laminace!

Xerox Premium Never Tear Labels

Široká řada extrémně odolných polyesterových samolepek pro barevný i černobílý digitální tisk. Vhodné pro komerční tiskárny i kanceláře, dostupné s permanentním i nepermanentním lepidlem. Samolepky Never Tear nabízí odolnost vůči vlhkosti, kapalinám, desinfekcím či olejům a také odolnost vůči roztržení. Díky novému inovativnímu nátěru jsou odolné i vůči alkoholu/etanolu. Jsou proto vhodné pro outdoor i indoor aplikace. Nabízí možnost potisku v kanceláři i produkčních tiskárnách. Ideální pro hladké povrchy.

Xerox UltraMagnet

Pro profesionální tiskaře nabízíme řešení pro rychlou a flexibilní tvorbu magnetických dokumentů a předmětů. UltraMagnet jen vložíte do tiskárny, potisknete a následně zmagnetizujete. Potřebujete vyrobit dětské magnety na tabule či kontaktní údaje na novou pizzerii jako magnet na ledničku? UltraMagnet Vám to umožní.

Xerox FunFlip

Materiál, kterým vždy překvapíte. Ideální řešení pro kreativce, ideální forma pozvánky či krátké prezentace produktu – navíc opravdu v netradičním provedení malé skládačky.

Xerox Colotech+ Coated

Je vyráběn pouze pro Xerox, je opatřen oboustranným patentovaným nátěrem zajišťujícím maximální přilnavost toneru a tiskovou kvalitu. Je to papír, na kterém sám Xerox testuje kvalitu svých tiskových zařízení.

Xerox Premium Digital Carbonless

Nabízí každému uživateli s laserovou tiskárnou možnost vytvořit si rychle a jednoduše průpisový formulář dle jeho potřeb. Xerox Premium Digital Carbonless jsou průpisové papíry pro barevný i černobílý digitální tisk. Díky ním je výroba průpisových formulářů snadná. Šetříte peníze, zvyšujete flexibilitu, vylepšujete produktivitu a minimalizujete své skladové zásoby a odpad. Dodací listy, průvodky, potvrzení dodávek, objednací formuláře, bločky stvrzenek, přihlášky, dotazníky, nájemní smlouvy, smluvní či všeobecné podmínky, lékařské záznamy, reklamační listy – to vše si můžete vytisknout a to pouze v takovém množství, které opravdu potřebujete.

Xerox ColorVoid

Jsou bezpečnostní samolepky, které pomohou našim zákazníkům ochránit jejich zásilky či produkty a díky naší komplexní řadě syntetických samolepicích materiálů můžete polepit prakticky vše – indoor i outdoor.