Snižte náklady a vydělávejte více

Vyměňte vaši současnou tiskárnu za Xerox C70!


POTŘEBUJETE ZMĚNU?
Využíváte pro svůj byznys stolní laserovou nebo LED tiskárnu, případně kancelářskou multifunkci? Trápí vás nedostatečná kvalita tisku a vysoké náklady na tisk?
Mysleli jste si, že opravdový produkční stroj nevyužijete nebo si ho nemůžete dovolit? Rádi vás přesvědčíme o opaku.
Vyměňte stolní tiskárnu nebo kancelářskou multifunkci za opravdový produkční stroj Xerox C70. Snižte náklady a vydělávejte vice!

ZÍSKEJTE VÍCE, MNOHEM VÍCE!
Xerox C70 je ideálním řešením pro reklamní agentury, designová studia, copyshopy, a menší digitální tiskové provozy.Umožní vám tisknout v opravdu profesionální kvalitě a na širší škálu médií. Xerox C70 s ripem EFI EXi vám nabídne validační nátisky za zlomek nákladů a mnohem rychleji oproti inkoustovým technologiím. Díky unikátním automatizačním funkcím budete mít vždy správnou barevnost a optimální předo-zadní registraci – bez zdlouhavého ručního nastavování.

BOHATÉ VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Podavače 1x nebo 2x 2.000 archů SRA3 se vzduchovou asistencí. Standardní integrovaný řadič, volitelný FreeFlow nebo EFI Fiery rip. Finišery s děrováním, sešíváním, vazbou V1, čelním ořezem a úpravou hřbetu brožury SquareFold. Spektrofotometr X-Rite i1Pro
Xerox Color C70 Press je výkonný produkční systém, který roste s vašimi požadavky. Kdykoli můžete přidávat širokou škálu příslušenství, nebo přejít na vyšší model.

Xerox C70 můžete mít v základní konfiguraci již od 3.900 Kč měsíčně. To je méně, než obvyklé náklady na provoz stolní laserové nebo inkoustové tiskárny.