Xerox Color C70 (PRO) + VersaLink C405


Ke každé produkční multifunkci Xerox C70 v jakékoli konfiguraci získáte ZDARMA:

Xerox VersaLink C405 – stolní multifunkce kategorie „workteam / workgroup“ s jedinečnou technologií Xerox ConnectKey v hodnotě 18.000 Kč, kterou můžete libovolně využít.

Sada VAP médií Xerox Colotech a PNT v hodnotě 5.925 Kč – výběr toho nejlepšího pro grafické a marketingové aplikace, naše nejprodávanější speciální tisková média:
 • Špičkové papíry Colotech+ a Gloss Coated
 • Luxusní foto a pohlednicový papír Supergloss
 • Odolný Xerox Nevertear nevyžadující laminaci
 • Prodyšný PNT Textile hodící se například na sportovní aplikace (startovní čísla)
 • Plastové samolepky čiré a matné bílé
 • Sada je určena pro koncového zákazníka – dodávka se strojem

 • Vzorník tiskových médií Xerox C60/70 – přehled nejzajímavějších papírů a specialit bez problémů použitelných na vašem novém stroji C70

  V celkové hodnotě 22.000 Kč


  Při objednávce v konfiguraci s EFI Integrated (EXi) RIPem získává koncový zákazník ZDARMA:

  Licence pro následující dvě rozšiřující položky:

  EFI Impose – nástroj pro vyřazení tiskových dat na tiskový arch. Ideálně se hodí například při tisku vizitek, pohlednic, samolepek, brožur a podobně. EFI Impose modul umožní pohodlné a plně vizuální rozmístění objektů na tiskovém archu, zrychlí práci a ušetří náklady. Podporuje jak klasické rozmístění na arch, tak i různé druhy vazeb, usnadňuje následné zpracování.

  EFI HotFolders / Virtual Printers – nástroj pro automatizaci workflow. Nastavení hot-folderů a virtuálních tiskáren s předdefinovaným způsobem zpracování. Nalezne uplatnění všude tam, kde se opakují typické tiskové úlohy, které lze tímto způsobem automatizovat a tím ušetřit spoustu času a zbytečného „klikání“. Do nastavených „hot folderů“ můžete jednoduše tisková data přetáhnout myší nebo jinak nakopírovat a tiskový server je okamžitě podle zadaného postupu zpracuje a vytiskne.

  Označení C70 PRO na čelním panelu stroje – PRO profesionály

  V celkové hodnotě 100.000 Kč
  Proč XEROX C70/C60