5 tipů, jak vám tiskárna Xerox ušetří čas v práci

Naše technologie Vám pomohou v rozletu!
1. Přímý tisk z mobilu, či online úložiště
Chybí vám těsně před schůzkou potřebné dokumenty v papírové podobě? Tiskněte ze svého mobilu přes wifi nebo přes Google Cloud Print. Přímo na tiskárně se také můžete připojit ihned do online úložiště jako je Google Drive, Dropbox, OneDrive. Chytrá tiskárna vám vytiskne to, co potřebujete, i bez zapnutého počítače.
2. Skenujte přímo do emailu nebo vše online sdílejte
Skenujete dokument, který chcete poslat kolegovi? Přeskočte zbytečné mezikroky a pošlete sken rovnou z tiskárny na jeho email, nebo jej uložte do sdílené složky v online úložišti. Přístup k dokumentům budete mít díky online ukládání kdykoliv a kdekoliv bez zbytečného hledání. OptimiDoc lze naskenované dokumenty ihned editovat, tiskárna umí uložit naskenovaný dokument do formátu Word, Excel nebo PowerPoint. Naše chytré tiskárny Vám umožní soustředit se na to, co je pro Váš byznys opravdu důležité.
3. Upravujte naskenované dokumenty ihned
Máte od kolegy skvělou tištěnou prezentaci a hodila by se vám jako základ pro další zpracování? Stačí ji jen naskenovat a rovnou začít měnit, cokoliv potřebujete. Žádné překreslování slajdů, tabulek či přepisování textu. Tiskárna vám naskenovaný dokument uloží jako Word, Excel nebo PowerPoint, a to včetně grafiky, kterou si pak jednoduše upravíte podle sebe.
4. Přeložte si výtisk z cizího jazyka za pár vteřin
Dostali jste email či dokument v cizím jazyce? Potřebujete ho ihned přeložit, ale překladatel je příliš drahý a pomalý? Naše tiskárna vám přeloží do češtiny vše, co potřebujete. Stejně tak z češtiny do jakéhokoliv jazyka. Překlad můžete rovnou upravovat, zachová se dokonce i grafická podoba předlohy.
5. Přidávejte si nástroje do tiskárny podle sebe
Potřebujete, aby toho vaše tiskárna uměla ještě více, nebo by se vám hodila nějaká speciální appka? Na naší dotykové obrazovce si můžete aplikace a nástroje přidávat i odebírat stejně jednoduše jako na mobilu. Nabídku nových aplikací najdete v Xerox App Gallery, nebo si je můžete navrhnout přímo na míru.