ZJEDNODUŠTE SI PRÁCI

Naše technologie Vám pomohou v rozletu!
TIP: aktivujte si titulky s automatickým překladem do češtiny: Nastavení –> titulky –> automatický překlad –> čeština
1. Přímý tisk z mobilu, či online úložiště
Nemusíte vůbec zapínat počítač a díky chytrému řešení od XEROX, můžete vytisknout libovolný dokument, který máte uložený ve svém mobilu přes wifi, či Google Cloud Print. Chytré tiskárny se zvládnou připojit i na online úložiště typu Google Drive, Dropbox, či OneDrive. Překlady do cizího jazyka naše tiskárny zvládají během pár kliknutí. Zaslat naskenované dokumenty přímo na Váš email je samozřejmost, ale tiskárny umí ještě více.
2. Pohodlné skenování přímo do emailu
Intuitivní a příjemné ovládání na dotykové obrazovce Vám usnadní odeslání Vašeho naskenovaného dokumentu na email. Vše lze velmi jednoduše nastavit a Vy nemusíte ztrácet čas s maličkostmi. Naskenovaný dokument lze také sdílet na různá online úložiště a tak k nim mohou mít přístup všichni velmi rychle. Díky řešení OptimiDoc lze naskenované dokumenty ihned editovat, tiskárna umí uložit naskenovaný dokument do formátu Word, Excel nebo PowerPoint. Naše chytré tiskárny Vám umožní soustředit se na to, co je pro Váš byznys opravdu důležité.
3. Přeložit výtisk z cizího jazyka?
Žádný problém. Velmi snadno si můžete přeložit stránku do jiného jazyka se zachováním grafické podoby předlohy. Přeložený text můžete také následně editovat, pokud ho naskenujete.