Vyberte si to nejlepší tiskové řešení přímo od Xeroxu.Tiskárny

Výjimečnou kvalitu tisku s vysokou produktivitou a intuitivním, jednoduchým ovládáním, nabízí barevné i černobíle kancelářské tiskárny Xerox. Barevné inkoustové tiskárny ColorQube Solid Ink, které jsou šetrné k životnímu prostředí a laserové tiskárny Phaser získaly řadu ocenění a nabízí ty pravé funkce pro splnění Vašich očekávání.Multifunkce

Pokud potřebujete více, než jen tisknout, pak multifunkční zařízení od Xeroxu myslí na Vás. Tisknout, skenovat, kopírovat i faxovat v jednom. To vše Vám nabízí multifunkční inkoustové tiskárny Solid Ink a multifunkční laserové tiskárny WorkCentre. Tato řešení pro Vás představují úsporu nákladů spojenou s vysokou efektivitou.

 
Digitální produkční stroje

Jsou navrženy pro poskytovatele komerčního tisku s vysokorychlostními a vysokoobjemovými aplikacemi. Výrazné barvy, vysoká rychlost a výjimečná produktivita. To je přesně to, co potřebujete.

Kontinuální tiskárny

Kontinuální tiskárny od Xeroxu nabízí rozsáhle portfolio produktů, od rotačních, kontinuálních tiskařských technologií, včetně bezvodných inkoustových tiskáren, ale také inkoustové tiskárny na vodní bázi pro živé barvy. To vše s variabilní škálou rychlosti tisku, kvality obrazu, možnosti podávání, či způsobu dokončení. Jen tak mohou splnit jakákoliv Vaše přání a obstát v nárocích pro ty nejkvalitnější výsledky.

Velkoformátové tiskárny

Tam, kde je potřeba vysoké kvality i flexibility, v oborech zaměřených na architekturu, stavitelství, či návrhy konstrukcí, jsou zde pro Vás velkoformátové tiskárny i kopírky, stvořeny na mírů právě těmto oblastem. Výborné kvality nabízí i pro velkoformátové tisky grafického designu.

     

Portfolio tiskáren naleznete zde.