Společnost ROWE se zabývá vývojem a výrobou vzájemně kompatibilních systémů skenování, tisku, konečných úprav a softwarových řešení pro profesionální zpracování dokumentů. ROWE je po celém světě synonymem odbornosti a jedničkou ve světě technologií.

Rowe se specializuje na velkoformátové stroje již více než 60 let.

Dokonalost vyžaduje specializaci – o tom je společnost ROWE přesvědčena. To je také důvod, proč se již více než 60 let zaměřuje na velký formát. Skenery, tiskárny, řadiče, skládací systémy a technologie vyvinuté a vyráběné společností ROWE v Německu. Rozhodující výhodou pro zákazníka je především to, že všechny výrobky ROWE jsou spolu zcela kompatibilní, čímž se zajistí efektivní mapování obchodních procesů


UKÁZKY PRODUKTŮ


Scan 450i

Byla vyvinuta zbrusu nová řada skenerů, které jsou postaveny na špičkové technologii, disponují celou řadou nevšedních inovací a vyrábí se v Německu.

Nová řada skenerů ROWE Scan 450i nabízí tři různé šířky skenování: 24“, 36“ a 44“. Všechny velkoformátové skenery jsou sériově vybaveny technologií SuperSpeed USB 3.0 + RES, úložištěm ROWE ScanCloud a světově unikátní technologií ROWE ScanMatrix+. Výhody: Skenování patentovanou metodou ROWE DYNAMIC STITCHING, plně automatické zpracování málo kontrastních originálů do perfektních skenů díky technologii ROWE PRO LOGIC zlepšující kvalitu obrazu a přirozené, zářivé barvy díky ROWE SELECTED TRUE LIGHT.

Jen u nás dále naleznete: Novou technologii, která umožňuje rozpoznání šířky originálu a skenování jako takové v jediné operaci a která umí rozeznat i poškozené či odtržené rohy originálů. Výsledkem je výjimečná produktivita a zároveň šetrné zacházení s předlohami (plány, výkresy, mapy atd.).

A především to, co naši klienti oceňují nejvíce – špičková modularita, nízké náklady a šetrnost k životnímu prostředí. Díky patentované technologii ROWE SAFE DRIVE je životnost skla skeneru oproti běžným skenerům vyšší až o 500 %. V úsporném režimu navíc spotřeba elektrické energie činí méně než 0,4 wattů, což šetří životní prostředí.

ROWE DYNAMIC STITCHING (RDS)

ROWE DYNAMIC STITCHING je skutečně průlomová inovace z dílny vývojářů společnosti ROWE: získáte perfektní skeny i tehdy, když je originál zohýbaný či příliš tenký.

Patentovaná technologie ROWE DYNAMIC STITCHING po celou dobu skenování monitoruje obrazová data každého snímače a poté je věrně skládá do finálního obrazu. Pokud se objeví nějaké odchylky, automaticky je opraví. Porovnejte sami! 

ROWE PRO LOGIC

… je technika vylepšení obrazu určená pro kopírování a skenování pomocí „zeleného tlačítka“, která vyniká svými nadstandardními vlastnostmi. I u málo kontrastních originálů dosáhnete s tímto tlačítkem dokonalých výsledků hned na první pokus. Snadným používání „zeleného tlačítka“ ušetříte drahocenný čas a obejdete se bez zkušebních skenů. Nepovedené kopie odteď patří minulosti

ROWE SELECTED TRUE LIGHT

Díky technologii Scan Sensor, která byla poprvé použita ve skeneru ROWE Scan 450i , je originál velmi rovnoměrně nasvícen. Dosáhli jsme toho optimalizací úhlu dopadu světla a čtecí jednotky. Po rozšíření o techniku dvou čoček ROWE vznikají skeny prvotřídní kvality.

2400 X 1200 DPI

Díky optickému rozlišení 2400 x 1200 dpi (maximální rozlišení 9600 dpi) budou vidět i ty nejmenší detaily. Vaše konkurenční výhoda při velkoformátovém skenování. 

NADSTANDARDNÍ BEZPEČNOST INVESTICE A MODULARITA

Nízké vedlejší náklady a výjimečně dlouhá životnost výrobků jsou pro nás obzvlášť důležité.

  • Vysoce kvalitní materiály a dokonalé zpracování zaručují výjimečně dlouhou životnost výrobků.
  • Velmi nízká míra opotřebení skla skeneru, maximální ochrana originálů. Díky nové technologii ROWE SAFE DRIVE vydrží sklo skeneru ROWE Scan 450i v porovnání s běžnými skenery až o 500 % déle.

ROWE ecoPrint MFP

TISK, SKENOVÁNÍ A KOPÍROVÁNÍ –
KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ VELKÝCH FORMÁTŮ OD JEDNOHO ODBORNÉHO VÝROBCE.

Zažijte novou éru digitálních funkcí s moderní tiskárnou ROWE ecoPrint MFP. Modularita v plném rozsahu, kterou dosud nikdo nepovažoval za reálnou, Vám umožní kdykoli přizpůsobit tiskárnu ROWE ecoPrint MFP Vašim podnikovým procesům. ROWE ecoPrint MFP tak snadno rozšíříte o další automatické role papíru a dokonce i o online skládací systém. V novém CENTRU APLIKACÍ ROWE si ze širokého sortimentu zkrátka vyberte vhodnou aplikaci. I v tomto případě platí, že si software můžete kdykoli nechat rozšířit. Nabízíme systémová velkoformátová řešení a produkty zároveň i vyrábíme – ROWE ecoPrint MFP je systém složený z dokonale sladěných modulů, čímž se odlišuje od ostatních na trhu.

Jen u nás dále naleznete: UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ ROWE FULL HD USER‐INTERFACE s 23“ či 24“ palcovou multidotykovou obrazovkou. Ještě nikdy nebylo ovládání tiskárny tak intuitivní a jednoduché, s hlavním prohlížečem navíc budete mít vždy přehled. I výměna rolí je nyní naprosto ergonomická díky patentovanému vkládacímu asistentovi značky ROWE.


ROWE VarioFold Compact

NOVÝ SKLÁDACÍ STROJ ROWE VarioFold Compact.
Patentováno: Udělejte z offline online.

Více než polovina uživatelů offline skládacích systémů plánuje ve střednědobém horizontu realizovat skládání online. Doposud se tento přechod řešil nákladnou přestavbou skládacího systému. Díky modulární stavbě systému VarioFold Compact budete těchto výdajů ušetřeni.

Jak je to možné? Jako první skládací stroj na světě jej lze i po uvedení do provozu za minimálního úsilí rozšířit z offline provedení na online. Díky tomu se Vám investice zaručeně vrátí.

A ROWE jde ještě dál: Ať už jde o nastavení výšky šetrné k Vašim zádům, velmi tiché skládání, patentované skládání nekonečných dokumentů či skládací programy definované uživatelem, VarioFold Compact lze kdykoli rozšířit. Jde tedy o úplně první skládací stroj pro formát A0, který po celý svůj život roste se svým uživatelem.


Nový ROWE Color Press

Vysokorychlostní, odolný vůči UV záření, voděodolný a nesmazatelný.

Tato velkoformátová tiskárna podporuje nejen technicky zaměřené aplikace CAD, GIS, AEC a výrobní aplikace pro inženýry, architekty, stavební firmy nebo veřejné instituce, ale je také ideální pro implementaci v oblasti grafiky, reprografických služeb, interních tiskových služeb nebo pro prezentace. Zákazníci, kteří chtějí plnobarevné plakáty pro venkovní použití nebo prodejní místa, profitují z toho, že výtisky nevyblednou a jsou odolné vůči vodě. Vlnění velkoformátových výtisků je minulostí díky nejnovější technologii tisku na bázi toneru LED. Černobílé i barevné výtisky z tiskárny ROWE ColorPress jsou nesmazatelné v souladu s normou ISO 12757-2 i při použití obyčejného papíru. To znamená, že tiskárna ROWE ColorPress splňuje všechny požadavky této důležité normy bez jakýchkoli omezení.


Zaujal Vás nějaký stroj a chcete vědět víc?
KONTAKTUJTE NÁS!

obchod@xorsoffice.cz
| +420 596 635 258 | +420 603 268 982 | +420 603 893 958 |