Xerox PrimeLink

Unikátní produkční tiskové řešení pro všechny kreativce.

Je čas vnést více představivosti do každé vytištěné stránky. Speciální tisk je jedním z nejrychleji rostoucích digitálních segmentů, který otevírá rozšířené možnosti pro designéry, tiskárny a nákupčí tisku.

Kopírky a tiskárny Xerox PrimeLink

Vaše konkurenční výhoda. Barevně i černobíle.

Řada barevných a černobílých kopírek a tiskáren PrimeLink umožňuje výkonnou produkci pro všechny typy prostředí. Od vynikající kvality obrazu a bezkonkurenční flexibility médií až po vysoce konfigurovatelné dokončovací práce na profesionální úrovni.

Barevný tisk na
nejvyšší úrovni.

Pro barevný tisk: Kopírka a tiskárna Xerox PrimeLink C9065/70

Rychlý a věrný barevný tisk

Profesionální barvy Xerox® s přesností PANTONE při produkční rychlosti 65 nebo 70 stran za minutu.

Průmyslově uznávané

Přesnost řízená systémem SIQA a vynikající kvalita barev uznávaná organizacemi IDEAlliance a Fogra.

Vylepšete a zkrášlete

Ještě více aplikací s novou technologií Xerox Adaptive CMYK Plus pro výrobu vysoce hodnotných aplikací se zlatými, stříbrnými, bílými a čirými prvky a také s poutavými fluorescenčními efekty.

Certifikovaná barevnost

Obsahuje vestavěné technologie PANTONE včetně PANTONE GoeTM a PANTONE PLUS pro přesné barvy.


Xerox Adaptive CMYK Plus

Fluorescenční barvy dělají svět kolem nás jasnějším a živějším, od polární záře až po neonová umělecká díla. Seznamte se s tím, jak umělec Gustavo Oviedo a kreativní ředitel Zipeng Zhu mění naše vnímání, a od odborníků společnosti Xerox se dozvíte, jak naše technologie umožňuje tisknout s fluorescenčním inkoustem.

Objevte svět plný živých příležitostí s technologií Xerox Adaptive CMYK Plus a tiskárnou PrimeLink řady C.

Rozšiřte svou tradiční nabídku CMYK. Splňte požadavky trhu díky jednoduchosti výměny a použití. Cenově dostupné přidání tiskových vylepšení do krátkých digitálních tiskových sérií.

Čenobílý tisk?
Také exceluje.

Pro černobílý tisk: Kopírka a tiskárna Xerox PrimeLink B9100/ B9110/B9125/B9136

Rychlý a spolehlivý černobílý tisk

Vysokorychlostní, produkční, pokročilý černobílý tiskový stroj – 100, 110, 125 nebo 136 stran za minutu.

Dokonalost v plném běhu

Technologie SIQA (Simple Image Quality Adjustment) zajišťuje monitorování pod kapotou a nastavení hustoty toneru pro výstup bez vad od prvního do posledního výtisku.

Povrchová úprava podobná ofsetové

Nový toner EA-Eco LGK vytváří sytější černou, konzistentnější a hladší odstíny šedé a lepší čitelnost s matným povrchem s nízkým leskem.

Přesná registrace

Technologie Image Registration Control Technology (IReCT) měří a koriguje polohu archu v reálném čase pro velmi přesnou registraci +/- 0,8 mm.

Další aplikace

Neuvěřitelná šířka spektra médií, rychlost na úrovni výroby a desítky možností inline dokončování, které umožňují udržet více velkoobjemových zakázek ve firmě.


Produktivní, škálovatelný a profesionální.

To vše je součástí rodiny PrimeLink.

Možnosti dokončovacích prací pro každé prostředí

Všechny kopírky/tiskárny PrimeLink nabízejí téměř nekonečné, ve své třídě nejlepší a přehledné možnosti dokončovacích prací od ořezu brožur s plným ořezem až po děrování, bigování a skládání.
Mimořádná flexibilita 

Tiskněte na extra dlouhé archy (XLS) o délce až 660 mm, až 220 g/m² pro výrobu nápisů, bannerů, knižních přebalů, kalendářů nebo přidejte vhodná dokončovací řešení pro snadné inline dokončování ve výrobním měřítku.

Komfortní funkce

Kancelářské funkce, jako je integrovaný jednoprůchodový automatický podavač dokumentů/skener – možnost černobílého nebo barevného skenování až 270 obrázků za minutu dělají z PrimeLink výkonnou tiskárnu i pro pracovní skupiny i produkční zařízení.